100 muških imena konja

Konji su jedno od najljepših stvorenja na svijetu. Poznato živim desetljećima, ovo stvorenje bilo je razlog zašto su ljudi mogli istraživati ​​Oregonovu stazu i voziti se kroz otvorene prerije. Ako u svojoj obitelji nabavite novog konja, trebate pronaći najbolja muška imena konja za njega. Ova imena konja kreću se od slatkih opcija do poznatih imena konja, tako da postoji više nego dovoljno opcija za sve.

1. Albatross: Kao trkački trkač pobijedio je 59 od 71 trkača. Jednom kada je postao igrač, stvorio je pobjednike u vrijednosti većoj od 130 milijuna dolara.

2. Jeats: Ovaj je konj jedini u povijesti koji je osvojio četiri Ascot Gold Cupa.

3. Galileo: U Velikoj Britaniji ovaj nevjerojatni sin bio je prethodnik 102 pobjednika grupe 1.

4. Llamrei: Ovo je bio konj kralja Artura.

5. Pomrčina: Tijekom 18. stoljeća ovaj je izvanredni trkački konj bio poznat po pobjedi na 18 utrka u 18 startova.

6. Sekretarijat: 1973. ovaj zloglasni konj postao je pobjednik Triple Crown-a u SAD-u.

7. Kelso: Ovaj je konj bio poznat po tome što je bio jedini petogodišnji Konj godine u Sjedinjenim Državama.

8. Voltaire: 1828. godine ovaj je konj osvojio Doncaster Gold Cup.

9. Barbaro: 2006. godine, ovaj je Trouroughbred pobijedio u derbiju u Kentuckyju prije nego što je slomio nogu dva tjedna kasnije. Nažalost, postupci koji su uslijedili nisu popravili štetu i spriječili širenje infekcije.

10. Crveni rum: Ovaj konj ima odlikovanje da je jedini konj koji je tri puta osvojio Aintree Grand National.

11. Lexington: Ovo je bila glavna sire u 19. stoljeću.

12. Cincinnati: Ovo je bilo ime jednog od konja Ulysses S. Granta.

13. Frankel: Tijekom 14 startnih karijera ovaj trkački konj bio je neporažen. Bio je najcjenjeniji konj s ravnim trkama u cijeloj povijesti.

14. Seabiscuit: Ovaj poznati konj pobijedio je brzog ratnog admirala 1938. godine.

15. Hyperion: Ovaj je konj pobijedio u Derbyju i bio je glavni napadač u Velikoj Britaniji šest godina.

16. Mister Ed: Ovo je poznati konj iz televizijske emisije Mister Ed.

17. Plesati pametno: Ovaj poznati konj bio je drugi fili iz Kanade koji je ikada osvojio kanadsku Trostruku krunu.

18. Vojvoda: Ovaj je konj bio poznat po tome što je prvi i drugi pobjednik Grand National-a.

19. Čovjek o'War: Ovaj trkački konj slovi za najvećeg američkog trkačkog konja ikad.

20. Ratni admiral: 1937. godine ovaj je konj osvojio američku Trostruku krunu.

21. Životinjsko kraljevstvo: Ovo je američki konjski bordo konj koji je osvojio prvo mjesto na 137. derbiju u Kentuckyju.

22. Zippy Chippy: Ovo je jedno od manje sretnih muških imena konja na ovom popisu, jer je ovaj konj slavno izgubio 100 utrka zaredom.

23. Gloaming: U Australiji i Novom Zelandu ovaj nevjerojatan konj pobijedio je u 19 uzastopnih utrka. U 67 startova imao je 57 pobjeda.

24. Kopenhagen: Ovo je bio omiljeni konj vojvode od Wellingtona. Vozio je Kopenhagenom u bitci kod Waterlooa.

25. Najbolji Mate: 2002., 2003. i 2004. ovaj je konj osvojio Cheltenham Gold Cup.

26. Putnik: ovo je bilo ime konja Roberta E. Leea.

27. Iroquois: Ovo je bio prvi trkački konj iz Amerike koji je prvi put sudjelovao u derbiju.

28. Sampson: Sampson je bio poznat kao najviši konj ikad i stajao je impresivnih 21, 25 ruku visoko.

29. Fair Play: Ovaj najjači trkački konj bio je sin zloglasnog Čovjeka o'War-a.

30. Longfellow: U 19. stoljeću, ovo je bio poznati pastuh i trkač.

31. Bokser: To je ime bilo konja na farmi životinja George Orwell.

32. Gabilan: Ovo je ime konja iz John Steinbeck-ovog filma Crveni poni.

33. Aristides: Davno je Aristides bio pobjednik prvog derbija u Kentuckyju ikad.

34. Artrax: Ovo je ime Atreyu konja u priči, Nevjerojatna priča.

35. Gunpowder: To je bilo poznato ime konja Ichabod Crane u Washingtonu Irving je Legenda o uspavanoj šupljini.

36. Iglice: Ovo je simpatično ime prvog konja s Floride koji je pobijedio u derbiju u Kentuckyju.

37. Hodočasnik: Ovo je ime konja iz Whisperea protiv Nikole Evansa.

38. Crna ljepotica: ovo dolazi iz romana Anna Sewell, Crna ljepotica.

39. Kardiganski zaljev: Poznat kao miljenik milion dolara s Novog Zelanda, ovaj legendarni konj jednom se pojavio na reviji Ed Sullivan.

40. Srebrni plamen: Ovo je jedno od najboljih muških imena konja iz serije Sherlock Holmes.

41. Jim: Ovo je bio taksi konj u L. Rank Baumovoj Dorothy i čarobnjaku iz Oza.

42. Kingston: Ovaj konj drži rekord da je sa 89 koša imao najviše pobjeda.

43. Barnum: Barnum i Skip bila su imena vozačke ekipe u Maloj kući Laure Ingalls Wilder u prerijskim knjigama.

44. Breza: Veliko ime za konja koji može trčati poput vjetra.

45. Plamen: Ovo je bilo ime konja iz serije Crni staleži.

46. ​​Istrebljivač: U američkoj povijesti ovaj je konj bio poznat kao željezni konj.

47. Mjesečeva svjetlost: Ovo je ime bilo konja Alanne iz Trebonda u kvartetu Pjesma lavice Tamora Piercea.

48. Rocinante: U Don Quijoteu Miguela de Cervantesa to je bilo ime „steed“ don Quijota.

49. Peter Pan: Ovo je bio muški konj koji je osvojio Uloge za slast.

50. Trocki: Ovo je sjajna predstava o autorskom imenu i konjskoj sposobnosti da kaska.